Techninė informacija

Nesvarbu kiek gera yra programinė įranga, sprendimas pilnai priklauso nuo techninės įrangos. ImpressBox grotuvo kodas yra pilnai veikiantis ant bet kurios platformos. Dėl to, kad grotuvo kliento aplinka yra pilnai modulinė ji gali turinio atkūrimui naudoti paplitusias programas kaip „VideoLAN VLC“ ar  „MPD player“. Mes net galime sukurti posistemę specifinei techninei įrangai ir automatizuoti serverį kad garso ir vaizdo medžiaga būtų perkoduota kitu kodavimu (encoding), jei tai būtų perspektyvus verslo atvejis.

Tačiau įprastiems verslo atvejams mes siekiame didžiausios investicijos grąžos. Mes pastoviai sekame naujausių technologijų rinką, tačiau kol kas patogiausias ir efektyviausias sprendimas yra „Raspberry Pi“

Yra ir kitų skaitmeninės reklamos sprendimų naudojančių „Raspberry Pi“ kaip grotuvą. Tačiau jie pervertina įrenginio galimybes ir netinkamai naudoja jo savybes. Pavyzdžiui kai kurie iš jų naudoja tinklo naršykles turinio atkūrimui, kas žinoma veikia lėtai ir nepatikimai.

Raspberry Pi

Tai kreditinės kortelės dydžio kompiuteris kuris turi daug savybių tinkamų profesionaliam ir skaitmeninės reklamos atvaizdavimo naudojimui. Pagrindinės savybės ir pranašumai yra:

Efektyvus sistemos dizainas

Šis įrenginys buvo sukurtas kompiuterių profesionalų ir entuziastų. Jis turi daug technologinių pranašumų palyginus su konkurentais. Kai kurie iš jų:

  • Nėra vidinės atminties. Visa programinė įranga ir medija saugoma „Micro SD“ kortelėje. Tai reiškia kad įvykus programinės įrangos gedimui jį sutvarkyti yra taip paprasta kaip pakeisti fotoaparato kortelę.
  • Standartizuotas energijos tiekimo lizdas „Micro USB“. Labai paprasta suteikti pakaitinį maitinimo bloką įvykus mažai tikėtinam atvejui kai jis sugenda.
  • Standartizuotos sąsajos: USB, Ethernet, SPI, I2C, RS232, ir t.t. Lengva prijungti periferinę įrangą ir taip išplėsti įrenginio funkcionalumą.
  • Analoginiai ir skaitmeniniai įvesties / išvesties lizdai suteikia daug galimybių: nuotolinis valdymas, automatizacija, telemetrija ir t.t.
     

Galingas vaizdo lustas ir Full-HD palaikantis vaizdo dekompresorius

Tai leidžia mūsų grotuvo programai perduoti visa sunkų vaizdo dekodavimo darbą specialiam lustui (daliai pagrindinio RPi lusto) kuris sukurtas būtent šiam darbui atlikti. Tai reiškia tolygų vaizdo atkūrimą. Kol atvaizduojamas 1920x1080 h264 vaizdo įrašas procesorius dirba tik 5%-7% pajėgumu.

Raspberry Pi naudoja „VideoCore IV“ grafinį procesorių, kuris leidžia atvaizduoti ne tik sklandžiai besikeičiančias skaidres bet net ir veikiančias 3D aplikacijas.

Tačiau Raspberry Pi neturėtų būti laikomas superkompiuteriu. Prasta idėja paleidinėti sudėtingas aplikacijas (kaip pilno ekrano interneto naršyklė ar grafinė aplinka) arba atlikti realaus laiko vaizdo atkūrimą.

Mūsų sprendimas naudoja Raspberry Pi technologijas taip, kad dirbtu geriau nei kai kurie aukštos klasės itin brangūs skaitmeninės reklamos grotuvai.

Stabilus projektas

Pirmoji versija buvo paleista jau 2012 metais. Ji turi didelę ir aktyvią atviro kodo bendruomenę.

Ši plokštė buvo parduota milijonais vienetų ir yra naudojama visame pasaulyje. Ji turi stiprią tiekimo grandinę, su keliomis gamyklomis gaminančiomis ją, ir daug platintojų platinančių ją visame pasaulyje.

Sistemos sveikatos jutikliai

Raspberri Pi yra sukomplektuotas su visais reikalingais jutikliais, kurie leidžia efektyviai stebėti sistemos veikimo būseną (pvz. procesoriaus temperatūrą, ateinančios maitinimo srovės stiprumą, tinklo kabelio buseną ir t.t.) ir aptikti galimas rizikas, kaip gendantis maitinimo blokas ar „Micro SD“ kortelė, prieš jiems pilnai sugendant. ImpressGateway sistema protingai naudoja šiuos jutiklius kad toliau optimizuotų įrenginio nenutrūkstamo veikimo laiką ir sumažintų aptarnavimo išlaidas.

Techninės įrangos stebėjimas (watchdog)

Nors tai yra vienas stabiliausių sprendimų skaitmeninei reklamai, trikdžiai elektroniniuose įrenginiuose vis tiek įvyksta. Žinoma mūsų sistemoje šie trikdžiai yra labai reti (paprastai mažiau nei vienas atvejis per du metus). Tačiau Raspberry Pi savyje turi lusto dalį vadinamą „Watchdog“ kuri leidžia sekti ar įrenginys vis dar veikia. Esant neveikimo atvejui, ji išsaugos duomenis apie buvusią klaidą į „Micro SD“ kortelę tolimesnei analizei ir perkraus įrenginį, sugrąžinant jį į pradinę būseną per maždaug 15 sekundžių.

Atminties kortelė

Mūsų sistema rašo į SD kortelę tik kai tai yra visiškai reikalinga (pvz. kai daromas atnaujinimas ar atliekami konfigūravimo pakeitimai) ir laiko sisteminį diską tik skaitymo režimu. Tinkama „Micro SD“ kortelė yra labai svarbi stabiliam įrenginio veikimui.

Svarbu pabrėžti kad vidiniai „NAND flash controller“ algoritmai yra labai svarbūs kortelės veikimo trukmei ir grotuvo veikimo stabilumui.

Mes naudojame tik kruopščiai atrinktas ir nuodugniai ištestuotas „Ultra High Speed Micro SD“ korteles iš „Sandisk“ su įdiegtomis „Wear leveling“ technologijomis.

Maitinimo blokas

Kita labai svarbi dalis – maitinimo blokas. Jis ne tik turi ilgai veikti, bet taip pat ir perduoti pastovią 5.1 voltų įtampą su skirtingomis apkrovomis. Dėl to kad Raspberry Pi veikia su „Micro SD“, įtampos nuokryčiai gali sukelti įrašymo klaidas (įrašyti 0 vietoje 1 kortelėje) ir šiuo būdų sugadinti partiticiją. Taip pat tai gali sutrikdyti „USB bus“ veikimą ir įrenginius ir destabilizuoti visą sistemą.

Mes kruopščiai atrikome maitinimo blokus kurie veikia patikimai. Nors Raspberry Pi turi 1.1 ampero srovės ribotuvą, ir paprastai naudoja mažiau nei 0.8 ampero, mes visada naudojame 2 amperų maitinimo blokus, kad pašalinti srovės ribotuvo suveikimo riziką. Maitinimo blokai, tiekiami su mūsų įranga, yra gerai išstudijuoti, patvirtinti kad veikia stabiliai, nuodugniai ištestuoti.

Maitinimo kabelis taip pat yra labai svarbi dalis. Įprasti USB kabeliai yra gaminami duomenų perdavimui ir daugelis iš jų turi AWG28 diametro maitinimo laidus. Jie yra per ploni kad butų naudojami su Raspberry Pi. Sistema bus maitinama, bet gali būti nestabili.

Mes naudojame „Monoprice MicroUSB AWG24“ kabelius, kurie yra patogių ilgių (iki 2 metrų) ir garantuoją stabilų ir saugų ImpressBox veikimą.

Parašykite mums

captcha